Příslušenství a doplňky pro centrální vysavače ELECTROLUX

Sací hadice Electrolux jsou lehké a pružné s dlouhou životností. Hadice se dodávají v délkách 7,5, 9,5 a 11,5 m s ovládáním (vysavač se zapne vypínačem na rukojeti) či bez ovládání (vysavač se zapne při zasunutí koncovky hadice do hadicové zásuvky). Novinkou jsou hadice ERGO s ergonomickým lehkým madlem v moderním designu, které jsou dodávány pouze firmou Electrolux-VAC.

centrální vysavače electrolux ilustrace

Základní sady

Základní sady jsou standardním vybavením systému centrálního vysavače. Liší se kombinovanou hubicí Standard nebo Combo. Do garáže se hodí garážová sada s lehkou pružnou hadicí odolnou proti přejetí.
V nabídce jsou také různé velikosti vzduchových rotačních kartáčů s vysokou účinností a efektem. Menší vzduchový kartáč Power Whisk je určen na čalouněné sedačky, kartáče střední velikosti Turbomatic, Combi na kobercové plochy. Nejúčinnější kartáč Turbo Zoom v novém designu si poradí i s kobercem s vysokým vlasem.

Nejšisří nabídka hubic a kartáčů zahrnuje hubice na pevný povrch (dlažby, parkety, plovoucí podlahy). Pro vysávání popela z krbu či vody doporučujeme separační nádoby, které ochrání Váš potrubní rozvod od zanesení.

centrální vysavače electrolux ilustrace
 

Příslušenství a doplňky pro centrální vysavače ELECTROLUX

Sací hadice ELECTROLUX jsou lehké a pružné s dlouhou životností. Hadice se dodávají v délkách 8, 10 a 12 m s ovládáním (vysavač se zapne vypínačem na rukojeti) či bez ovládání (vysavač se zapne při zasunutí koncovky hadice do hadicové zásuvky).


Teleskopické trubice přesně pasují na hubici hadice a mají stejný unikátní tvar dvojitého D pro dokonalé proudění vzduchu. Je tak zaručen maximální průtok vzduchu v největší tichosti: je nejtišší při zachování největšího sacího výkonu. Trubice jsou snadno délkově stavitelné a Vy si tak můžete pohodlně nastavit délku, která je Vám nejpohodlnější.


centrální vysavače electrolux ilustrace
centrální vysavače electrolux ilustrace
 

Základní sady jsou standardním vybavením systému centrálního vysavače. Liší se kombinovanou hubicí Standard nebo Combo.

Kombinované hubice na všechny povrchy s funkcí „Active Pick-Up“ V současných domácnostech již většinou máte různé druhy povrchů: dřevěné či plovoucí podlahy, dlaždice nebo koberce a rohože. Exkluzivní hubice Electrolux s funkcí „Active Pick-Up“ přináší optimální čelní sání pro tvrdé povrchy, ale zároveň automatickou regulaci při přechodu na koberce. Není třeba ji nějak nastavovat či její nastavení měnit. To je nástroj úklidu s promyšleným designem.

centrální vysavače electrolux ilustrace
centrální vysavače electrolux ilustrace
 

V nabídce jsou také různé velikosti vzduchových rotačních kartáčů s vysokou účinností a efektem. Menší vzduchový kartáč Power Whisk je určen na čalouněné sedačky, kartáče střední velikosti Turbomatic, Combi na kobercové plochy.

centrální vysavače electrolux ilustrace
centrální vysavače electrolux ilustrace
 

Nejširší nabídka hubic a kartáčů zahrnuje hubice na pevný povrch (dlažby, parkety, plovoucí podlahy).

Pro vysávání popela z krbu či vody doporučujeme separační nádoby, které ochrání Váš potrubní rozvod od zanesení

centrální vysavače electrolux ilustrace
 
© Copyright 2010 centralni-vysavace-hajny.cz | Všechna práva vyhrazena.
Tvorba webových stránek AiVision, s.r.o.
Martin Hajný, U Remízku 911, 277 13 Kostelec nad Labem,
tel.: 605 300 002

Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /mnt/data/accounts/d/dinandinan/data/www/centralni-vysavace-hajny.cz/inc/footer.php on line 27

Warning: file_get_contents(http://www.ai-lista.cz/_lista_codes/ai-lista-27.html): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /mnt/data/accounts/d/dinandinan/data/www/centralni-vysavace-hajny.cz/inc/footer.php on line 27
/ Ostatní partneři
TOPlist